punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem YouTube  RSS
Spotify myśli, że będzie jak YouTube. Wprowadza do aplikacji system komentarzy

10.07.2024 7:00

Spotify chce zatrzymać na swojej platformie więcej użytkowników. Spróbuje uczynić to przy pomocy wdrożenia komentarzy pod odcinkami podcastów. Jak na YouTube.

Źródło: www.tabletowo.pl

Spór znanego youtubera z TVP. „Zrobiono tak specjalnie”

09.07.2024 21:25

Tomasz Czukiewski poinformował, że Telewizja Polska wymogła na YouTube usunięcie z jego kanału Ciekawe Historie filmu „Jarocin 84 - 24”. - Twierdząc fałszywie, że całość jest nielegalną kopią - wskazuje youtuber. Mamy komentarz TVP w tej sprawie.  

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Korzystanie z YouTube Music będzie przyjemniejsze. Wszystko dzięki AI

09.07.2024 13:32

YouTube Music podpatrzyło ciekawe rozwiązania u konkurencji. Wkrótce możemy zobaczyć nowe opcje w aplikacji do stremowania muzyki tworzonej przez Google.

Źródło: www.benchmark.pl

Krzysztof Ziemiec zaczął zbiórkę od internautów

08.07.2024 22:40

Na platformie Patronite Krzysztof Ziemiec rozpoczął zbiórkę na działalność swojego kanału youtube’owego Otwarta Konserwa.

Tagi: OCZ, YouTube, IEM
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polski kanał telewizyjny ma wrócić po kilku latach przerwy

06.07.2024 21:55

Twórca TVR po raz kolejny chce reaktywować stację telewizyjną dla rolników. Na początku ma funkcjonować jako kanał na YouTube. - Myślę, że powinniśmy na okres dożynkowy ruszyć jako internetowy kanał. Kończymy prace przygotowawcze. Będzie wirtualne studio, podobne do tego, co w Kanale Zero i pozostałych – mówi Wirtualnemedia.pl Władysław Serafin. 

Tagi: OCZ, YouTube, EA, VR
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Były szef publicystyki w TVP1 został youtuberem

05.07.2024 22:35

Na youtube’owym PRZEKanale, założonym kilka miesięcy temu przez Bartłomieja Graczaka, zadebiutował Marcin Pieńkowski - w przeszłości m.in. dziennikarz prasowy oraz szef redakcji społeczno-publicystycznej w TVP1.

Tagi: YouTube, TVP1, Uber
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Takiej funkcji na YouTube jeszcze nie było. Na pewno się przyda

05.07.2024 20:13

Udostępniono rozwiązanie, wykorzystujące sztuczną inteligencję, które stworzono z myślą o osobach, publikujących "problematyczne" wideo w serwisie YouTube.

Źródło: www.tabletowo.pl

Dlaczego GTA V nie otrzymało fabularnego dodatku? Twórca ujawnia powody skasowania DLC

05.07.2024 19:22

Joe Robino, który był starszym artystą kamery i wirtualnym kinematografem pracującym w nowojorskim biurze Rockstar od 2010 do 2016 roku, pracował przy dodatku do GTA V, który ostatecznie został skasowany.Joe Robino był gościem kanału YouTube SanInPlay. Rozmowa dotyczyła i dodatków, jakie gra miała otrzymać. Jednym z nich miało być samodzielne, fabularne rozszerzenie, o którym Robino trochę opowiedział. Wielu członków zespołu od razu przeszło do pracy nad Red Dead Redemption 2, a ja zająłem się tym innym projektem,...

Tagi: Play, DLC, YouTube, GTA, EA, IEM
Źródło: naekranie.pl

Zmodyfikowany Nintendo Switch z 8 GB pamięci RAM-u ma niesamowitą moc. Odpala hity z PC

05.07.2024 15:42

Użytkownik YouTube o pseudonimie „naga” zaprezentował działanie zmodyfikowanego modelu Nintendo Switch z 8 GB pamięci RAM. Konsola zaskakująco dobrze radzi sobie z wieloma grami z PC.

Źródło: www.ppe.pl

Warner Bros. Discovery i Huawei zapraszają w podróż do cyfrowego świata z serialem dokumentalnym „Being Digi-Sapiens”

04.07.2024 13:30


Serial, który powstał z udziałem firmy Huawei, przedstawia różnorodność innowacji cyfrowych, pokazując jednocześnie jak technologie wpływają na nasze życie osobiste, społeczeństwo i środowisko. Premierowy odcinek, z udziałem szwedzkiej wynalazczyni, inżynierki robotyki i youtuberki Simone Giertz zabiera widzów w inspirującą podróż po Europie. Pokazuje jak nowoczesne technologie i innowacyjne pomysły zmieniają naszą codzienność, otwierając przy tym nowe możliwości i perspektywy.

Źródło: www.telix.pl

reklama