Wiadomości z tagiem LG  RSS
LG OLED w 2024 roku nawet za prawie 100 tysięcy złotych! Znamy ceny telewizorów LG G4 oraz C4

29.02.2024 11:41

Po prezentacji na targach CES 2024 LG właśnie ogłosiło ceny swoich najnowszych telewizorów OLED z linii G4 oraz C4. Pomimo obiecujących funkcji oraz zastosowanych rozwiązań, zakup, szczególnie większych modeli, nie będzie możliwy dla każdeg...

Źródło: www.ppe.pl

Algorytmy YouTube rekomendują mniej ekstremistycznych treści

29.02.2024 5:57

Algorytmy YouTube rekomendują oglądającym mniej ekstremistycznych treści – dowodzi szwajcarsko-amerykański zespół naukowców. Wyniki badania zostały opublikowane w PNAS.

Tagi: LG, YouTube, NAS, Blik, IKO
Źródło: www.wnp.pl

„Rojst Millenium” zabiera nas w mroczną podróż do przeszłości. Recenzja ostatniej części trylogii Netfliksa

28.02.2024 20:54

Serial „Rojst” w reżyserii Jana Holoubka w 2018 roku zadebiutował w ofercie, niedostępnej już w Polsce, platformy Showmax. Po latach wyrósł na jeden z najważniejszych rodzimych tytułów brawurowo rozliczających swoją widownię ze „starymi, dobrymi czasami”. Holoubek i Kasper Bajon sprowadzają nas na ziemię, udowadniając, że nostalgia za przeszłością, to przereklamowany koncept.

Tagi: LG, OCZ, IEM, NAS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Odzyskaj pieniądze za fotowoltaikę. Nie tylko Mój Prąd

26.02.2024 12:03

Osoby, które zdecydowały się na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, mają wiele możliwości uzyskania dodatkowych środków na ten cel. Jedną z opcji jest ulga termomodernizacyjna. Kwota, którą można odliczyć od podatku, to w przypadku małżeństw nawet 106 tys. zł.

Tagi: LG, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Co w marcu obejrzymy na Netfliksie? Lista filmów i seriali

26.02.2024 10:16

W ofercie platformy Netflix pojawi się kolejny kultowy serial. Niedawno do biblioteki giganta streamingu trafił „Doktor House”, a tym razem widzowie tęskniący za pewnym analitykiem krwi z Miami, będą mogli obejrzeć wszystkie sezony jego przygód. Mowa oczywiście o serialu „Dexter”. Poza nim, na Netfliksie pojawi się też „Detektyw Monk”. Wygląda na to, że serwis zaprasza swoich subskrybentów w nostalgiczną podróż do przeszłości.

Tagi: Netflix, LG, OCZ, EA, IEM
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Czy Uber pobiera większe opłaty od klientów, których smartfon jest bliski rozładowaniu?

26.02.2024 10:15

O takich praktykach spółki poinformowała belgijska gazeta Dernière Heure. Uber jednak kategorycznie zaprzeczył tym twierdzeniom, zapewniając, że nie bierze pod uwagę poziomu naładowania baterii telefonu przy obliczaniu ceny przejazdu. Niewielkie badanie przeprowadzone przez belgijską gazetę Dernière Heure wykazało, że ceny dla użytkowników odbywających identyczne podróże po Brukseli, były oparte na poziomie naładowania baterii w ich …

Tagi: LG, Smartfon, Uber
Źródło: itwiz.pl

Promocja na telewizor LG OLED 65", Dolby Vision i Atmos, VRR, 120 Hz do PS5/XSX - za 6799 zł (rabat 700 zł)

24.02.2024 14:51

W ramach ekspresowej promocji w sklepie X-Kom nabędziemy taniej o 700 złotych popularny telewizor LG OLED.

Źródło: www.ppe.pl

Ministerstwo Kultury chce „jak najszybciej” wprowadzić dyrektywę DSM. W drugim kroku tantiemy

23.02.2024 20:49

Jak najszybciej chcemy wprowadzić unijną dyrektywę ws. prawa autorskiego i praw pokrewnych na jednolitym rynku cyfrowym - powiedziała w czwartek wiceszefowa MKiDN Joanna Scheuring-Wielgus w Sejmie. "W drugim kroku chcemy wprowadzić tantiemy" - dodała.

Tagi: LG, CES, IEM
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

W Sejmie o budowie silnej pozycji Polski w zakresie AI

23.02.2024 7:00

Na pierwszym posiedzeniu Podkomisji stałej ds. sztucznej inteligencji i przejrzystości algorytmów Krzysztof Gawkowski, minister Ministerstwo Cyfryzacji podsumował to, co działo się w zakresie wykorzystania rozwiązań sztucznej inteligencji. „Przez ostatnie lata wiele mówiono. Powstały znakomite książki i opisy tego, jak to systemowo zrobić. Stworzono nawet politykę rozwoju AI. Ale nie doprowadziło to do realizacji jakichkolwiek działań. …

Źródło: itwiz.pl

Promocja na monitor LG UltraGear 24", Full HD, IPS 144 Hz - za 579 zł (rabat 110 zł)

22.02.2024 10:42

W ramach gamingowych promocji w sklepie internetowym X-Kom nabędziemy taniej monitor firmy LG.

Źródło: www.ppe.pl

reklama
Allegro PL