Wiadomości z tagiem LG  RSS
Polska premiera Bemi Trevio i Verfit

29.05.2023 9:30


Swoją polską premierę mają dwa modele elektronicznych zegarków marki Bemi: Trevio i Verfit. Posiadają one akumulatory o pojemności kolejno 260 mAh i 190 mAh, ochronę przed wilgocią IP67, 18 trybów sportowych, a także funkcje pozwalające śledzić zdrowie, w tym cykl menstruacyjny oraz przypomnienie o regularnym nawadnianiu. Obsługa urządzeń możliwa jest poprzez bezpłatną aplikację FitCloudPro.

Tagi: LG, Cloud, Polska
Źródło: www.telix.pl

LG Gram SuperSlim: nowy ultracienki laptop debiutuje w Europie w cenie 1 699 euro

28.05.2023 15:26

LG sprzedaje teraz Gram SuperSlim w Europie, po premierze lekkiego laptopa w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy Gram SuperSlim waży mniej niż kilogram, LG nadal zawiera jasny wyświetlacz OLED, baterię 60 Wh i potężny procesor Intel Raptor Lake-P.

Tagi: LG, CES, Intel, OCZ, SLI, Laptop, OLED
Źródło: www.notebookcheck.pl

Windows XP wiecznie żywy - Algorytm aktywacji złamany!

27.05.2023 22:58

Od czasu wydania Windows XP w 2001 roku, Microsoft systematycznie ulepszał swój system. Z czasem osiągnął on tak wielką popularność, że do teraz można odnaleźć jego fanów. Jeden z nich uznał, że należy dać użytkownikom możliwość dalszej aktywacji tego systemu. Jak tego dokonał?

Źródło: www.benchmark.pl

Lodówka LG InstaView z oświetleniem MoodUP i głośnikiem Bluetooth w Australii

27.05.2023 4:47

Lodówka LG InstaView z funkcją MoodUP została zapowiedziana na rynek australijski, gdzie pojawi się latem tego roku. Urządzenie posiada panele LED pozwalające na zmianę koloru drzwi lodówki za pośrednictwem aplikacji. Inne funkcje obejmują wbudowany głośnik Bluetooth i narzędzie InstaView, aby zobaczyć, co jest w lodówce bez otwierania drzwi.

Tagi: LG, Bluetooth, AVI, IEM
Źródło: www.notebookcheck.pl

Hyundai, LG ogłaszają uruchomienie zakładu produkcji akumulatorów do pojazdów elektrycznych w USA, który będzie produkował 300 000 sztuk rocznie

27.05.2023 4:47

Hyundai Motor Group i LG Energy Solution ogłosiły utworzenie spółki joint venture w celu stworzenia zakładu produkcji akumulatorów w USA. Nowy zakład będzie zlokalizowany w stanie Georgia, a jego produkcja ma rozpocząć się pod koniec 2025 roku. Oczekuje się, że nowa produkcja ogniw zapewni stabilne dostawy dla pojazdów elektrycznych Hyundai, Kia i Genesis przeznaczonych na rynek amerykański i może doprowadzić do znacznych obniżek cen dla amerykańskich klientów pojazdów elektrycznych.

Tagi: LG, OCZ
Źródło: www.notebookcheck.pl

LG zaprezentuje lodówkę z funkcją MoodUP podczas inscenizacji świetlnej na festiwalu Vivid Sydney 2023

26.05.2023 15:30


LG Electronics zapowiada „MoodUPTM, by LG” – inscenizację świetlną, która zostanie pokazana w ramach festiwalu Vivid Sydney 2023. Podczas największego corocznego pokazu świetlnego w Australii, który odbywa się w Sydney już po raz trzynasty, firma zaprezentuje innowacyjną lodówkę LG InstaViewTM z funkcją MoodUP.

Tagi: LG, OCZ, AVI, NAS
Źródło: www.telix.pl

Legendarna gra za darmo. Amazon Prime Gaming trafia w nostalgię

26.05.2023 13:06

W Amazon Prime Gaming pojawi się Neverwinter Nights. Ta kultowa gra zadebiutuje w usłudze już w czerwcu!

Tagi: Amazon, LG, ARM, EVER
Źródło: www.tabletowo.pl

Jaki wentylator kolumnowy kupić? Podrzucamy kilka ciekawych propozycji

26.05.2023 11:45

Wentylatory kolumnowe, zwane także wieżowymi, dobrze prezentują się w pomieszczeniach i przynoszą ulgę w upalne dni. Który model wybrać? Oto nasze zestawienie.

Tagi: LG, NAS
Źródło: pcworld.pl

reklama
Kontakt z nami