Wiadomości z tagiem Razer  RSS
Teamfight Tactics: Żywioły powstają, czyli zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany!

22.10.2019 21:57

Nadchodzi zupełnie nowy sezon, który oznacza nowe jednostki, dodatkowe mechaniki żywiołów i modyfikacje plansz.

Tagi: Razer, EA
Źródło: www.gram.pl

Jeff Bezos ogłasza "kosmiczną" współpracę

22.10.2019 17:03

Jeff Bezos ogłosił współpracę jego firmy Blue Origin z kilkoma innymi graczami różnych sektorów. Będą razem pracować nad rakietą i lądownikiem księżycowym.

Tagi: Razer, IEM, Origin
Źródło: www.wnp.pl

I młodzi pozostaną – recenzja filmu. Wspomnienia z okopów

21.10.2019 21:30

Długą przerwę zrobił sobie Peter Jackson po zakończeniu pracy na planie trylogii Hobbit. I nic dziwnego, musiało to być bardzo wymagające zadanie. Teraz nowozelandzki twórca po raz pierwszy wkracza na terytorium filmu dokumentalnego. I robi to z przytupem, bo jego dzieło, I młodzi pozostaną, robi rzeczywiście spore wrażenie.

Tagi: Razer, Planet
Źródło: ppe.pl

Bezprzewodowa mysz gamingowa Razer Viper Ultimate

21.10.2019 16:24


Firma Razer zaprezentowała najszybszą bezprzewodową mysz gamingową stworzoną specjalnie z myślą o esporcie.

Tagi: Razer, Mysz
Źródło: nt.interia.pl

Twórcy Days Gone pracują nad kolejnym tytułem

21.10.2019 11:02

Firma Sony Bend Studio - znana z solidnego Days Gone na PS4 - pracuje nad kolejnym tytułem. Niestety, na razie nie wiemy, z jakim projektem mamy do czynienia, ale najprawdopodobniej będzie to produkcja na PS5.

Tagi: Razer, WD, Sony, IEM, PS4
Źródło: www.gry-online.pl

Zdominuj pole walki z bezprzewodową myszką gamingową Razer Viper Ultimate

20.10.2019 21:50


Firma Razer zaprezentowała dzisiaj Razer Viper Ultimate, najszybszą bezprzewodową mysz gamingową stworzoną specjalnie z myślą o esporcie. Mysz została wyposażona w nową technologię bezprzewodową Razer HyperSpeed oraz autorski inteligentny sensor optyczny Focus +. Viper Ultimate ustanawia nowe standardy zarówno pod względem dokładności, jak i szybkości. Razer Viper Ultimate z nagradzanymi przełącznikami optycznymi dołącza do gamy […]

Tagi: Intel, Razer, Mysz
Źródło: gamesguru.org

Watchmen od HBO zbiera fantastyczne oceny!

20.10.2019 18:55


Jesteśmy już po emisji pierwszego odcinka nowej wersji Watchmen, jaką tym razem przygotowało dla nas znane z tworzenia świetnych seriali HBO.

Tagi: Razer, NAS
Źródło: ppe.pl

Razer Viper Ultimate to superlekka i superszybka myszka bez ogonka

19.10.2019 12:05

HyperSpeed - tak nazywa się technologia, dzięki której Razer Viper Ultimate ma być szybsza nawet o 25 proc. od konkurencyjnych myszek bezprzewodowych. To propozycja dla najbardziej wymagających miłośników elektronicznej rozrywki.

Źródło: www.benchmark.pl

Polskie niebo otworzy się na drony

19.10.2019 11:01

Drony są już obecne w naszym kraju, ale jak na razie to tylko zabawki w rękach amatorów albo profesjonalne narzędzia do nagrywania filmów z „lotu ptaka”. Powoli zaczynają też być wykorzystywane w celach inspekcyjnych, ale „podniebna rewolucja” jest dopiero przed nami.

Źródło: www.benchmark.pl

27 mln osób dostało żądania okupu - nagie zdjęcia i filmy w tle

19.10.2019 5:02


Ponad 27 mln osób otrzymało w ostatnich miesiącach e-mail z żądaniem wpłaty okupu. To efekt złośliwego wirusa (typu botnet), wykorzystującego skrzynki zwykłych ludzi do nieświadomego wysyłania co godzinę 30 000 tzw. "sekstoracji" - wiadomości e-mail z żądaniem zapłaty, grożącą w przeciwnym razie ujawnieniem treści seksualnych przechwytywanych np. za pomocą kamery internetowej.

Źródło: nt.interia.pl

reklama
Kontakt z nami