Wiadomości z tagiem ARM  RSS
This War of Mine za darmo! Ministerstwo Edukacji i Nauki zachęca do poznania hitu 11 bit studios

28.06.2022 10:27

Ministerstwo Edukacji i Nauki właśnie opublikowało wiadomość, w której promuje nowy program zatytułowany Gry w edukacji - jedną z pierwszych pozycji należących do inicjatywy jest This War of Mine. Popularny tytuł wyprodukowany przez 11 bit st...

Tagi: ARM, HIS, iOS, Blik, IKO
Źródło: www.ppe.pl

Assassin’s Creed Valhalla z nową i darmową zawartością. Deweloperzy ujawnili szczegóły

28.06.2022 9:01

Jeszcze dzisiaj Ubisoft wyda nową aktualizację do Assassin’s Creed Valhalla, która nie tylko zajmie się usprawnieniami produkcji, ale przede wszystkim wprowadzi nowe bronie. Studio przygotowało zestaw Bifröstu.

Tagi: ARM, Ubisoft
Źródło: www.ppe.pl

F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi

27.06.2022 22:00

Witajcie w darmowym poradniku do F1 22. Codemasters jak co roku zapewniło fanom królowej motorsportu nową odsłonę licencjonowanej serii. Podobnie, jak poprzednia część marki, została ona stworzona we współpracy z Electronic Arts.

Źródło: www.ppe.pl

The Invitation to horror z Nathalie Emmanuel w roli głównej. Zwiastun zaciekawi fanów gatunku

27.06.2022 20:33

Nathalie Emmanuel znana z serii „Szybcy i wściekli” (Ramsey), „Armii złodziei” (Gwendoline Starr) czy też „Gry o tron” (Missandei) wcieliła się w główną bohaterkę horroru zatytułowanego „The Invitation”. Za produkcję odpowiada...

Tagi: ATI, ARM
Źródło: www.ppe.pl

RWE wybrało turbiny Siemensa dla polskiego projektu offshore

27.06.2022 16:23

RWE wybrało  firmę Siemens Gamesa jako preferowanego dostawcę turbin wiatrowych dla realizowanego na polskiej części Bałtyku projektu morskiej farmy wiatrowej F.E.W. Baltic II o mocy 350 MW. Współpraca obejmuje także umowę serwisową. W zależności od ostatecznej decyzji inwestycyjnej, prace budowlane mogłyby rozpocząć się już w 2024 roku - poinformowały spółki.

Tagi: ARM, OCZ, EA, IEM, NSA
Źródło: www.wnp.pl

Tylko Ci się wydaje, że Google Discover jest za darmo. Płacisz za to słono

27.06.2022 15:52

Google Discover jest darmowy, ale analizuje Twoje zainteresowania i może wiedzieć o Tobie więcej, niż Twoi znajomi. Czy jest się czym przejmować? Co to jest Google Discover i czy warto go używać? Tutaj znajdziesz odpowiedź.

Źródło: www.benchmark.pl

FIFA 23 – premiera, wymagania, platformy, free-to-play. Sprawdź, co już wiemy

27.06.2022 15:34

Przedstawiamy wam najważniejsze informacje na temat gry FIFA 23. Kiedy odbędzie się jej premiera? Jakie będą wymagania na PC? Czy FIFA 23 będzie darmowa (free-to-play), tego i wiele więcej dowiecie się z naszego artykułu.

Tagi: Play, ARM, WD, IEM, NAS
Źródło: pcworld.pl

Stanowisko nadawców komercyjnych wobec zmiany harmonogramu refarmingu

27.06.2022 11:00


„27 czerwca br. zakończy się proces zmiany częstotliwości i standardu nadawania naziemnych stacji telewizyjnych – z DVB-T na DVB-T2. W wyniku decyzji Urzędu Komunikacji Elektronicznej na wniosek Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji inaczej potraktowano telewizje prywatne, a inaczej telewizję publiczną, która w przeciwieństwie do nadawców komercyjnych nie musi przechodzić na nowy standard nadawania DVB-T2.

Tagi: ARM, CES, DVB-T, iOS, IEM
Źródło: www.telix.pl

Najlepsze dekodery DVB-T2/HEVC 2022 [RANKING]

27.06.2022 9:14

Dekoder DVB-T2/HEVC pozwoli Ci na bezproblemowe odbieranie kanałów telewizji naziemnej po refarmingu 2022. Który wybrać, aby mieć pełną satysfakcję?

Tagi: ARM, DVB-T, IEM
Źródło: pcworld.pl

reklama
Kontakt z nami