Wiadomości z tagiem torrent  RSS
Fantasmas (2024) - recenzja serialu [HBO]. Julio Torres zgubił kolczyk

31.05.2024 21:00

Julio Torres jest z zawodu Julio Torresem. Czasami pisze scenariusze, kiedy indziej projektuje nowe kolory albo po prostu bawi się życiem w klubach. Na jednej z takich zabaw gubi kolczyk w kształcie ostrygi, co jest o tyle ważne, że może od niego ...

Tagi: torrent, JEDEC, IEM
Źródło: www.ppe.pl

Hardshell Squall - TorrentStretch, czyli kurtka dla prawdziwych fanów outdooru!

21.12.2023 14:51

Hardshell Squall z membraną TorrentStretch od Helikon-Tex to przykład świetnie zaprojektowanej kurtki typu hardshell - zewnętrznej warstwy izolującej od warunków atmosferycznych. Kurtka, którą doceni każdy zapalony turysta.

Źródło: www.benchmark.pl

Recenzja SideQuest: 7th Sea – bez rumu nie podchodź!

18.12.2023 23:44

To nie jest recenzja dla ludzi o słabych nerwach i wątłym sercu. Tu można dostać kotwicą prosto między oczy. Ta gra ma w sobie tyle pirackiego klimatu, co siedzenie całą noc na torrentach. W kategorii zmarnowanego potencjału może śmiało stawać w zawody z ekspedycją sir Johna Franklina, brawurowo ścigając się w tkwieniu na krze. Ten […]

Tagi: OCZ, torrent, EA
Źródło: gamesguru.pl

Nie wróci kilkanaście pirackich serwisów. Policja zajęła sprzęt, wykasowano dane

07.09.2023 20:55

Kilkanaście witryn z linkami do bezprawnie udostępnianych filmów, seriali, gier i książek - m.in. Exsites.pl, Files4You.org, vTorrent.pl i Warezik.eu - na dobre zniknęło z internetu. Jak poinformował ich twórca, po tym jak jego sprzęt został zabrany przez policję, zapisane na portalach treści „wyparowały z serwerów”.

Tagi: API, torrent, ISA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Koniec kilkunastu pirackich serwisów. Twórca skarży się na Canal+ i policję

21.07.2023 20:46

Przestało działać kilkanaście serwisów z linkami do bezprawnie udostępnianych filmów, seriali, gier i książek. To witryny m.in. z „warez” i „torrent” w nazwach. - Policja może podejmować kolejne próby zabierania mi sprzętu elektronicznego - skarży się ich założyciel.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

RARBG zostało zamknięte. To „znak czasów” i „początek końca Torrentów”

01.06.2023 10:40

Platformy SVOD, dzięki którym możemy zapoznać się z najnowszymi filmami, serialami oraz dokumentami, pojawiają się niczym grzyby po deszczu, a kolejne wytwórnie oraz koncerny inwestują w dedykowane serwisy. Nie jest jednak żadnym zaskoczeniem,...

Tagi: OCZ, torrent, IEM
Źródło: www.ppe.pl

65 proc. e-widzów płaci za VOD. Mocny debiut Disney+, liderem Netflix. „Ustabilizowanie się niszy torrentowej”

10.01.2023 21:11

Za dostęp do treści VOD aktualnie płaci 65 proc. widzów internetowych. Większość z nich preferuje miesięczny abonament - pokazują wyniki VideoTrack VII, cyklicznego badania agencji Wavemaker. Zdecydowanie najpopularniejszym serwisem jest Netflix, udany debiut zanotował Disney+.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Najlepsze darmowe programy do pobierania torrentów

19.12.2022 8:50

Świat torrentów nie jest niczym nowym. Rynek obfituje w programy do ich pobierania, ale wiele z nich obejmuje irytujące użytkowników dodatkowe pakiety oprogramowania i programy typu adware. Wszystko to sprawia, że znalezienie dobrego klienta torrentów to nie lada wyzwanie. Oto zestawienie najlepszych darmowych programów do pobierania torrentów.

Tagi: ARM, torrent
Źródło: pcworld.pl

Najlepszy VPN dla torrentów. W którą usługę VPN najlepiej zainwestować? [2022]

19.12.2022 8:48

Torrenty dawniej kojarzyły się z piractwem, jednak dzisiaj postrzegane są bardziej jako dobry sposób na szybką wymianę większych rozmiarowo plików. Która usługa VPN pomoże w bezpiecznym transferze? Sprawdzamy!

Źródło: pcworld.pl

reklama
Allegro PL