Wiadomości z tagiem Twitter  RSS
GTA 6 bije kolejne rekordy na Twitterze. Najpopularniejszy wpis o grach w historii

04.12.2023 12:40

Już dwa dni temu pisaliśmy o imponującej popularności najświeższych komunikatów Rockstar dotyczących GTA 6. Okazuje się, że te niesamowite wyniki jeszcze znacząco się podniosły, osiągając rekord w swojej kategorii.

Tagi: HIS, iOS, Twitter, ISA, GTA
Źródło: www.ppe.pl

Amerykański gigant wycofuje reklamy z X (dawny Twitter)

03.12.2023 18:37

Amerykański marketowy gigant Walmart idzie w ślady IBM i Disneya. Walmart wycofuje się z reklam na platformie X Elona Muska.

Tagi: Twitter, IBM
Źródło: www.wnp.pl

Dziennikarz odchodzi z portalu Weszło. "Zmieniam branżę, ale nie zniknę z mediów"

01.12.2023 20:46

Dziennikarz Paweł Ożóg poinformował w czwartek na portalu X/Twitter, że rozstaje się z redakcją Weszło. - Teraz nieco zmieniam priorytety, również branżę, ale nie zniknę zupełnie ze świata mediów - napisał Ożóg.

Tagi: API, Twitter, ISA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Abe powróci? Oddworld Inhabitants opublikowało zajawkę

01.12.2023 18:27

Twórcy gier z serii Abe's Oddysee mogą szykować się do prezentacji nowej przygody. Oddworld Inhabitants wrzuciło na X (Twitter) zajawkę, która jest odbierana przez graczy jednoznacznie – nadciąga nowa produkcja.

Tagi: Twitter, Blik, IKO
Źródło: www.ppe.pl

Wreszcie! Instagram Threads już niebawem ma zadebiutować w Europie

30.11.2023 18:59

Pamiętacie jeszcze o Instagram Threads? Nowa aplikacja Meta, będąca alternatywą dla X (dawniej Twittera), już wkrótce ma oficjalnie pojawić się w Europie.

Tagi: LTE, Twitter, EA
Źródło: www.tabletowo.pl

X (Twitter) bojkotowany przez Disney, Warner Bros. czy Apple. Elon Musk do reklamodawców: „Pier&^%cie się”

30.11.2023 13:09

Elon Musk po raz kolejny sprawił, że o jego serwisie jest głośno. W związku z reakcją kilku dużych korporacji, które wstrzymały swoje reklamy na X (Twitterze), miliarder nie przebierał w słowach i zdecydowanie odpowiedział na tego typu prakt...

Źródło: www.ppe.pl

Prawie 300 marek ograniczyło reklamy na X/Twitterze

23.11.2023 20:41

Według szacunków MediaRadar spośród prawie 261 firm, które wydały ponad 1 milion dolarów na reklamę w X/Twitterze od stycznia 2022 r. do października 2023 r., 86 proc. ograniczyło wydatki na reklamę na tej platformie.

Tagi: Twitter
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Remake Star Wars: Knights of the Old Republic jednak powstaje? Zamieszanie związane z pracami nad grą trwa

23.11.2023 10:00

Zamieszanie wokół remake'u Star Wars: Knights of the Old Republic trwa nadal. Gra powstaje czy została skasowana? Jednoznaczniej odpowiedzi nie ma.Kilka dni temu informowaliśmy, że produkcja  została wstrzymana. Źródłem tej informacji miał być Jeff Grubb, który stwierdził, że aktualnie żadne studio nie zajmuje się rozwojem tej produkcji. Do tych informacji  odniósł się Jason Schreier z Bloomberga, który ma nieco inne informacje o projekcie. Jason Schreier w serwisie X.com (dawny Twitter)...

Źródło: naekranie.pl

Musk reaguje na zarzuty o antysemityzm. Pozew za raport organizacji pozarządowej

21.11.2023 20:11

Platforma X (dawniej Twitter) należąca do miliardera Elona Muska złożyła pozew sądowy przeciwko organizacji pozarządowej Media Matters for America. Chodzi o raport organizacji, z którego wynika, że na X reklamy znanych marek pojawiały się obok treści antysemickich. Według platformy dane został zmanipulowane.

Tagi: Twitter, EA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Fortnite otrzyma współpracę z LEGO. Kolaboracja została oficjalnie zapowiedziana

21.11.2023 16:23

LEGO oficjalnie zapowiedziało na Twitterze współpracę z Fortnite, o której mówi się już od wielu tygodni. Data wydarzenia mogła zostać ujawniona.

Tagi: Twitter, LEGO
Źródło: gamesguru.pl

reklama