Wiadomości z tagiem Techland  RSS
GreedFall 2: The Dying World zapowiedziany

19.05.2022 20:53

W internecie nietrudno o głosy sceptyków, jakoby tematyka RPG fantasy została przerobiona na tyle różnych sposobów, że nie sposób wyciągnąć z niej już nic innowacyjnego. Naprzeciw tej tezie dumnie stanął tegoroczny Elden Ring, na swoją kolej czeka też nowa produkcja Techlandu, ale co dziś najważniejsze, okazuje się że do tego grona dołączy również studio Spiders, wraz z zapowiedzianą 18 maja kontynuacją serii GreedFall.

Tagi: NEC, OCZ, Techland
Źródło: gamesguru.pl

Techland zapowiada prace nad nowym fantasy RPG

18.05.2022 22:45

Niełatwym zadaniem jest odstawienie choć na chwilę swojej ukochanej marki, by rzucić się w wir pracy nad nowym i nieznanym. Tego typu wyzwanie okazało się niestraszne Techlandowi – twórcy serii Dying Light, tak ciepło przyjętej zarówno na rodzimej ziemi, jak i na całym świecie. Studio nie jest jednak w tej przygodzie osamotnione, gdyż z pomocą przyjdą mu osobowości w branży znane i doceniane.

Źródło: gamesguru.pl

Techland idzie za ciosem. Przygotuje zupełnie nową, wysokobudżetową grę

18.05.2022 21:04

Techland ma ostatnio sporo powodów do zadowolenia i wygląda na to, że rośnie w siłę. Co oznacza to dla graczy? Między innymi więcej gier.

Źródło: www.benchmark.pl

Techland stworzy RPG akcji w klimatach fantasy. Ruszyła rekrutacja do nowego projektu

18.05.2022 9:30

Po wydaniu Dying Light 2, Techland bierze się za kolejny projekt i tym razem postapokaliptyczne klimaty zastąpią realia fantasy.Plany Techlandu nie są żadną nowością. Firma zapowiadała wcześniej, że po zajmie się stworzeniem action RPG w świecie fantasy. Od samego początku zajmują się nią Karolina Stachyra oraz Arkadiusz Borowik, czyli duet który pracował przy scenariuszu innej polskiej gry - . W ostatnim czasie do projektu...

Źródło: naekranie.pl

Dying Light 2 już zarabia. Wystarczył miesiąc, by zwróciły się koszty produkcji

17.05.2022 20:16

Techland potwierdził bardzo pozytywną wiadomość dotyczącą Dying Light 2. Najnowsza gra rodzimego studia okazała się gigantycznym sukcesem i w zaledwie miesiąc zwróciły się koszty opracowania gry.

Źródło: www.ppe.pl

Techland oficjalnie zatrudnia do „nieujawnionego action RPG AAA”. Twórcy Wiedźmina rozwijają grę

17.05.2022 16:05

Techland właśnie pozytywnie zaskoczył. Firma oficjalnie poszukuje pracowników do rozwijania nowej produkcji i zaprasza deweloperów do wspólnej pracy przy nowym IP rodzimego studia. Deweloperzy Dying Light pierwszy raz tak otwarcie wspominają o grze.

Źródło: www.ppe.pl

Koszty Dying Light 2 zwróciły się w miesiąc - jest hit

17.05.2022 12:37

Dying Light 2: Stay Human to olbrzymi sukces ekipy Techland. Polski producent pochwalił się, że koszty produkcji zwróciły się w zaledwie miesiąc od rynkowej premiery gry.

Źródło: www.benchmark.pl

Jakie będzie Dying Light 3?

16.05.2022 15:03

Gra Dying Light 3 - jeśli powstanie - będzie wolna od problemów trapiących część drugą. Taki plan przynajmniej mają twórcy z ekipy Techland. Jak twierdzą: wiedzą, co poszło nie tak.

Źródło: www.benchmark.pl

Dying Light 3 pozwoli graczom poczuć moc. Techland już wspomina o kontynuacji

16.05.2022 13:52

Dying Light 2 trafił na rynek 3 miesiące temu, produkcja osiągnęła sukces, a Techland ma duże plany na rozwój gry. Nie oznacza to jednak, że deweloperzy nie mogą myśleć o kontynuacji i Tymon Smektała wspomniał o elemencie, który chciałby ...

Źródło: www.ppe.pl

Dying Light 2 otrzyma pierwsze fabularne DLC z opóźnieniem

12.05.2022 22:06

Techland wciąż wspiera swoją najnowszą produkcję. Mimo intensywnych prac planowane DLC zmieniło datę premiery z czerwca na wrzesień.

Źródło: gamesguru.pl

reklama
Kontakt z nami