Wiadomości z tagiem Square Enix  RSS
Kingdom Hearts. Square Enix podpowiada w jakiej kolejności nadrobić serię z okazji jej premiery na Steam

14.07.2024 19:36

Kingdom Hearts to jedna z najlepszych serii jRPG-ów na rynku, ale niestety ma jedną poważną bolączkę, albowiem jej chronologia jest na tyle pomieszana, że czasem ciężko ją zrozumieć. Square Enix wydał zatem oficjalny poradnik.

Źródło: www.ppe.pl

Final Fantasy 14 z kiepską premierą na Xboksie. Square Enix przeprasza i obiecuje rekompensatę

08.07.2024 17:15

Final Fantasy 14: Dawntrail napotkało poważne problemy na konsoli Xbox, w tym liczne zawieszanie się gry, co jest bardzo uciążliwe. Mimo prac konserwacyjnych przeprowadzonych w weekend problem nie został rozwiązany. 

Źródło: www.ppe.pl

Tencent pracuje nad mobilną wersją Final Fantasy XIV

08.07.2024 10:02

Dzięki współpracy Tencent ze Square Enix, Final Fantasy XIV ma szansę stać się kolejnym hitem na urządzeniach mobilnych.

Źródło: gamesguru.pl

Nowy projekt Square Enix i Tencent. Powstaje Final Fantasy w wersji mobilnej

05.07.2024 20:26

Najnowsze plotki sugerują, że Final Fantasy XIV Mobile jest w fazie rozwoju. Jak donosi eXputer, przeniesienie popularnej gry MMORPG na urządzenia mobilne to wspólny projekt Square Enix i Tencent. 

Źródło: www.ppe.pl

Twórca Final Fantasy nie planuje wracać do prac nad kultową serią. Stwierdził, że jest "konsumentem, a nie twórcą"

04.07.2024 10:45

Hironobu Sakaguchi swój wolny czas spędza grając w Final Fantasy 14 i na tym ma kończyć się jego obecny kontakt z marką.Hironobu Sakaguchi to prawdziwa legenda branży i ojciec serii . Drogi jego i Square Enix rozeszły się 20 lat temu, ale teraz znowu nawiążą oni współpracę. Japońska firma będzie bowiem wydawcą nowej, konsolowej i pecetowej wersji , jRPG stworzonego przez studio Mistwalker i póki co dostępnego...

Źródło: naekranie.pl

Final Fantasy XIV: Dawntrail już dostępne! Nowy dodatek do wielkiego MMORPG kupicie od 116 zł

02.07.2024 15:19


Już dziś miejsce ma premiera Final Fantasy XIV: Dawntrail. Najnowsze rozszerzenie do uznanej gry MMORPG studia Square Enix zadebiutowało na PC, konsolach Sony PlayStation i Xbox, a także na urządzeniach z systemem Mac. Dodatek wprowadzi szereg nowości, z nowymi profesjami i podniesieniem maksymalnego poziomu do 100 na czele. Fanom dedykujemy ten krótki przegląd ofert, z którego dowiedzą się, jak kształtuje się cena Final Fantasy XIV: Dawntrail na poszczególnych platformach.

Źródło: lowcygier.pl

Square Enix nie rezygnuje z mniejszych gier. Mimo iż firma skupia się głównie na tytułach AAA

24.06.2024 19:52

Prezes Square Enix, Takashi Kiryu, potwierdził, że firma nadal pracuje nad „małymi i średnimi” grami, pomimo ujawnionego niedawno średnioterminowego planu biznesowego, który zakłada skupić się nie na „ilości, a na jakość” i "regularn...

Źródło: www.ppe.pl

Ekskluzywna gra z PS5 na Xboksach? Słowa twórców po raz kolejny rozbudzają spekulacje

24.06.2024 12:59

Historia Clive'a Rosfielda jest już dostępna na rynku od ponad roku. Wpis Square Enix jednak po raz kolejny rozbudził plotki o premierze na Xboksach.

Źródło: www.ppe.pl

Square Enix zmienia podejście do sztucznej inteligencji. Prezes firmy zdradza powody

21.06.2024 19:41

Square Enix zmienia swoje podejście do wykorzystania sztucznej inteligencji w tworzeniu gier wideo. Prezes firmy, Takashi Kiryu, na spotkaniu z inwestorami wyraził ostrożność co do użycia tej technologii, mimo wcześniejszych deklaracji o agresywn...

Źródło: www.ppe.pl

Dragon Quest 3 HD-2D Remake. Poprawiona fabuła, tryb wydajności PS5 i nowe poziomy trudności

20.06.2024 20:15

Square Enix wprowadza mniejsze, acz znaczące ulepszenia w nadchodzącym remake'u Dragon Quest 3 HD-2D, który już wkrótce zadebiutuje. 

Źródło: www.ppe.pl

reklama