Wiadomości z tagiem Rząd  RSS
Xbox Elite Series 2 na pełnej prezentacji. Kontroler zadziała z Xbox Scarlett

18.10.2019 19:45


Microsoft zdecydował się na pełną prezentację nowego kontrolera z serii Elite. Pad zachwyca deweloperów amerykańskiej korporacji, a gracze mogą mieć pewność, że urządzenie będzie działać także na konsoli nowej generacji. Xbox Scarlett skorzysta z potencjału odświeżonego pada.

Źródło: ppe.pl

Smartfony Galaxy S10 i Galaxy Note 10 z poważnym błędem - producent potwierdza

18.10.2019 19:40

Producenci smartfonów starają się systematycznie rozbudowywać możliwości tych urządzeń, a jednocześnie zapewniają o coraz wyższym poziomie bezpieczeństwa danych użytkowników. Niestety nie unikają wpadek z tym związanych.

Źródło: www.benchmark.pl

PrintPen jest mobilną drukarką, która działa na każdej powierzchni

18.10.2019 18:33


Urządzenie można obsłużyć za pomocą aplikacji na Androidzie i iOS. PrintPen drukuje na metalu, szkle, tekstyliach, a także innych materiałach.

Tagi: Android, iOS, Rząd
Źródło: www.chip.pl

Obudowa NZXT H210 Mini-Itx z oknem Czarna.

18.10.2019 16:52

NOWE ROZWIĄZANIA Dzięki złączu USB-C zgodnemu z USB 3.1 Gen2 na panelu przednim podłączenie smartfonów, szybkiej pamięci zewnętrznej lub najnowszych urządzeń peryferyjnych do komputera jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. ŁATWY MONTAŻ Zarządzanie kablami często zajmuje więcej czasu niż montaż. Zaprojektowaliśmy zestaw do prowadzenia kabli z fabrycznie zainstalowanymi kanałami i paskami dla intuicyjnego i łatwego okablowania. CHŁODZENIE W zestawie dwa wentylatory Aer F120mm * dla optymalnego wewnętrznego przepływu powietrza, a przedni panel i wloty zasilacza zawierają wyjmowane filtry. Zawiera zdejmowany wspornik przeznaczony do grzejników do 240 mm upraszcza instalację chłodzenia wodnego w pętli zamkniętej lub niestandardowej. DESIGN Czysty, nowoczesny design, kultowy pasek do zarządzania kablami i nieprzerwany panel boczny z hartowanego szkła pokazują Twoją oszałamiającą budowę..., Cena: 419,- zł

Źródło: proline.pl

Samsung Galaxy Fold wyprzedany w Polsce. Firma podobno pracuje nad Galaxy Fold 2

18.10.2019 16:27


Samsung potwierdził duże zainteresowanie smartfonami Samsung Galaxy Fold w naszym kraju. Składane urządzenia zostały wyprzedane, a według doniesień - firma już pracuje nad następcą. Nowa bryła może trafić na rynek już w przyszłym roku.

Źródło: ppe.pl

Dysk WD Purple WD82PURZ 8TB sATA III 256MB.

18.10.2019 16:15

BEZPROBLEMOWA INTEGRACJA Korzystając z szerokiego asortymentu czołowych w branży obudów i obsługiwanych zestawów układów scalonych, możesz mieć pewność, że opracowanie konfiguracji zgodnej z posiadanym rejestratorem NVR nie będzie stanowiło problemu. MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ Niskie zużycie energii jest koniecznością w systemach monitoringu, które wymagają ciągłej pracy urządzeń i odznaczają się podwyższoną temperaturą. Technologia IntelliSeek ogranicza szkodliwy wpływ zakłóceń i drgań pochodzących z otoczenia. PRZEZNACZONY DO MONITORINGU Dysk WD Purple współpracuje zarówno z rejestratorami DVR, jak i NVR, a ponadto jest zgodny ze sprzętem wielu czołowych producentów systemów monitoringu i zabezpieczeń. Pomożemy znaleźć idealny magazyn danych dla Twojego systemu. Czym dysk WD Purple różni się od standardowych dysków do komputerów stacjonarnych? Dysk WD Purple jest przeznaczony do działających przez całą dobę systemów monitoringu z rejestratorami DVR i NVR. Wykorzystana w nim technologia AllFrame 4K zapewnia optymalną wydajność i parametry odtwarzania. Dyski WD Purple obsługują obciążenie 3 razy większe niż w przypadku napędów do komputerów stacjonarnych, dzięki czemu lepiej sprawdzają się w przypadku bardziej wymagających systemów monitoringu wizyjnego. Jaka pojemność jest zalecana dla mojego systemu monitoringu? Dyski WD Purple o największej dostępnej pojemności umożliwiają zapisanie większej liczby nagrań o wyższej jakości i częstotliwości wyświetlania klatek. WD zaleca stosowanie w systemach monitoringu z rejestratorami DVR lub NVR dysków o pojemności co najmniej 4 TB. Łatwe sporządzanie kopii zapasowej i aktualizacja Dostępne za darmo oprogramowanie Acronis True Image WD Edition pozwala wykonać kopię zapasową systemu operacyjnego, aplikacji, ustawień i wszystkich danych zapisanych na dysku. ZAUFAJ SWOJEMU WZROKOWI Dyski twarde WD Purple są wyposażone w technologię AllFrame 4K, która w połączeniu z mechanizmem transmisji strumieniowej ATA m.in. ogranicza zjawisko utraty klatek wideo i podnosi jakość odtwarzanego obrazu..., Cena: 1019,- zł

Źródło: proline.pl

Pewnego razu...w Hollywood może nie dotrzeć do kin w Chinach, choć rząd zdążył już wyrazić zgodę

18.10.2019 15:30


Nowy film Quentina Tarantino zaliczył dobre wyniki finansowe w kinach na całym świecie, pomimo nieco mieszanych recenzji, jakie otrzymał.

Tagi: Razer, Rząd
Źródło: ppe.pl

Metatogger 6.0.4.0 dla Windows

18.10.2019 15:15

Metatogger to narzędzie do edytowania tagów w plikach dźwiękowych. Za pomocą opisywanego narzędzia będziemy mogli uporządkować swoją bibliotekę utworów muzycznych zapisanych w formatach P3, FLAC, Ogg Vorbis, WMA i M4A. Metatogger pozwoli nie...

Tagi: API, Windows, ISA, Rząd, IEM
Źródło: feedproxy.google.com

Zasilacze Chieftec Polaris z funkcją porządkowania kabli

18.10.2019 14:50

Nowe zasilacze Chiefteca przydadzą się tym, którzy narzekają na problem z nadmiarem kabli w obudowie.

Tagi: Rząd
Źródło: www.pcformat.pl

System IT Asseco usprawni w kilku miastach obsługę przedsiębiorców

18.10.2019 14:00

Asseco Data Systems zostało wybrane przez Stowarzyszenie Samorządowe Skarbników Warmii i Mazur na wykonawcę projektu „Cyfrowe usługi miast dla przedsiębiorców” (CUMP).

Tagi: ARM, Rząd, Asseco
Źródło: www.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami