Wiadomości z tagiem Rainbow Six  RSS
Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction na konsole PlayStation i Xbox od 49 zł w RTV Euro AGD (akt.)

28.09.2022 16:06


Promocja na Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction pojawiła się w internetowym sklepie RTV Euro AGD. Pudełkowe wydanie gry na konsole PlayStation i Xbox zakupicie już za jedyne 49 zł.

Źródło: lowcygier.pl

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction na konsole PlayStation i Xbox od 49 zł w RTV Euro AGD

19.09.2022 14:54


Promocja na Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction pojawiła się w internetowym sklepie RTV Euro AGD. Pudełkowe wydanie gry na konsole PlayStation i Xbox zakupicie już za jedyne 49 zł.

Źródło: lowcygier.pl

Rainbow Six Mobile na Ubisoft Forward. Francuzi zapowiadają zamknięte beta testy

10.09.2022 21:47

Mobilna ofensywa Ubisoftu trwa w najlepsze. Po zapowiedzi współpracy z Netflix Games, nowym materiale z Tom Clancy’s The Division Resurgence, przyszła pora na Rainbow Six Mobile.

Źródło: www.ppe.pl

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction – Edycja Limitowana na konsole Xbox i PlayStation za 69 zł w RTV Euro AGD

20.08.2022 17:27


W internetowym sklepie RTV Euro AGD kupicie tanio Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction – Edycja Limitowana. Pudełkowe wydanie gry kosztuje 69 zł.

Źródło: lowcygier.pl

Rainbow Six: Siege. Ubisoft prezentuje nowego Operatora

20.08.2022 9:30

Ubisoft pracuje w pocie czoła nad kolejnymi wielkimi tytułami, ale zanim jednak będzie dane nam w nie zagrać, Francuzi skupiają się również na rozwoju swoich istniejących już gier, w tym oczywiście Rainbow Six: Siege.

Źródło: www.ppe.pl

Rainbow Six Extraction z nowym trybem, zawodnikiem i świeżym typem przeciwnika. Ubisoft rozwija strzelankę FPP

11.08.2022 12:11

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction wzbogaca się dzisiaj o świeże atrakcje. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Eclipse, w ramach którego dostajemy dostęp m.in. do nowego trybu i zawodnika. Do Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction wlatuje dziś, ...

Źródło: www.ppe.pl

Czy Ubisoft jest na sprzedaż? Problemy francuskiej korporacji

23.07.2022 17:59

Jeżeli jest słowo, które może zdefiniować branżę gier w 2022 roku, będzie to przejęcie. Po wielkich ruchach Microsoftu oraz Sony trudno już przewidzieć cokolwiek, zwłaszcza, że coraz więcej firm wydaje się być zainteresowanych potencjalną ofertą wykupu. Jedną z nich okazuje się być francuski Ubisoft. Parlez-vous français? W lutym Ubisoft pochwalił się wynikami finansowymi za poprzedni rok fiskalny. Najwięcej uwagi zgarnął tutaj Rainbow Six Siege, który w ciągu 12 miesięcy zyskał kolejnych 10 mln graczy. Ciekawym wynikiem może się pochwalić również […]

Źródło: www.tabletowo.pl

The Division Resurgence na materiale z rozgrywki. Pełnoprawna produkcja AAA na urządzeniach przenośnych?

17.07.2022 22:03

Ubisoft już jakiś czas temu rozpoczął ekspansję swoich największych marek na rynek gier mobilnych. Kwiecień przyniósł nam ogłoszenie o rozpoczęciu fazy testów alfa dla Rainbow Six Mobile, a teraz w tym samym stanie ukończenia znalazł się inny tytuł francuskiego wydawcy - The Division Resurgence.

Źródło: gamesguru.pl

Rainbow Six Siege x Yakuza. Japoński crossover, nowy operator, świeża mapa i inne atrakcje od Ubisoftu

23.05.2022 13:05

Ubisoft najwyraźniej zakochał się w crossoverach – szczególnie tworzonych we współpracy z japońskimi wydawcami. Po kolejnych zawodnikach ze Street Fightera w Brawlhalla, firma zapewnia nam motywy z serii Yakuza w Rainbow Six Siege.

Źródło: www.ppe.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami