Wiadomości z tagiem NVIDIA  RSS
Call of Duty: Modern Warfare gotowe na premierę. Sterowniki, ray tracing i rozbudowane funkcje

22.10.2019 16:01


W najbliższy piątek odbędzie się premiera Call of Duty: Modern Warfare, więc już dzisiaj posiadacze kart graficznych firmy NVIDIA mogą przygotować swoje komputery na premierę. Najnowsze sterowniki zapewnią rozgrywkę w najlepszej jakości.

Źródło: ppe.pl

GeForce GTX 1660 SUPER bez tajemnic - co wiemy o dopakowanym Turingu?

22.10.2019 15:08

Nvidia zbroi się przed premierą kolejnych kart graficznych AMD Navi. W średnim segmencie zobaczymy GeForce GTX 1660 w wersji SUPER.

Źródło: www.benchmark.pl

Pierwszy Super Turing bez RTX – data premiery i specyfikacja karty grafiki Nvidia GeForce GTX 1660 SUPER

22.10.2019 14:50

Standardowy rdzeń, ale znacznie wydajniejsza konfiguracja pamięci VRAM. Premiera jeszcze w październiku.

Tagi: GeForce, NVIDIA, VR
Źródło: www.gram.pl

Gigabyte GeForce GT 710 2GB 64Bit PCI-E DDR5.

22.10.2019 10:52

GeForce Experience Najłatwiejszy sposób na aktualizację sterowników i optymalizację Twoich gier. Obejrzyj materiał wideo na temat aplikacji GeForce Experience. Udokumentuj każde swoje zwycięstwo dzięki funkcji GeForce ShadowPlay Nagrywaj automatycznie najwspanialsze momenty ze swoich rozgrywek. Pobierz teraz. Obsługa dźwięku TrueHD i DTS-HD Audio w trybie Bitstream Technologia NVIDIA PureVideo HD Stanowiąca połączenie akceleracji procesu dekodowania i przetwarzania końcowego, technologia NVIDIA PureVideo HD oferuje niesamowitą klarowność obrazu, płynność odtwarzania wideo, wiernie odwzorowane kolory oraz precyzyjne skalowanie wyświetlania wideo i filmów Obsługa dźwięku TrueHD i DTS-HD Audio w trybie Bitstream Pełna obsługa zaawansowanych, bezstratnych kodeków wielokanałowego dźwięku HD TrueHD i DTS-HD pozwala Ci rozkoszować się w swoim domu bogatym dźwiękiem o studyjnej jakości. NVIDIA Adaptive Vertical Sync Nie ma nic bardziej rozpraszającego, niż zacinanie się wyświetlania i rozchodzenie się obrazu. Pierwszy problem pojawia się zazwyczaj przy niskich częstotliwościach generowania klatek, natomiast drugi przy częstotliwościach wysokich. Technologia Adaptive VSync to inteligentniejszy sposób renderowania klatek. Przy wysokich częstotliwościach generowania klatek technologia VSync jest włączona w celu eliminacji rozchodzenia się obrazu, natomiast przy niskich częstotliwościach jest wyłączona, by zapobiegać zacinaniu się obrazu. Tryb antyaliasingu: NVIDIA FXAA Technologia antyaliasingu wygładza postrzępione krawędzie, jednak może być dużym obciążeniem i niekorzystnie odbijać się na częstotliwości generowania klatek. Fast Approximate Anti-Aliasing (FXAA) to nowa technologia antyaliasingu, która pozwala otrzymać piękne, gładkie linie, przy minimalnym wpływie na wydajność. Dzięki układom GPU opartym na architekturze Kepler, możesz włączyć funkcję FXAA w setkach gier za pośrednictwem panelu sterowania NVIDIA..., Cena: 189,- zł

Źródło: proline.pl

Sukces AMD Navi - karty Radeon RX 5700 sprzedają się jak świeże bułeczki

18.10.2019 14:57

Wygląda na to, że nowe karty graficzne Radeon okazały się strzałem w dziesiątkę. Jak tak dalej pójdzie, Nvidia może obawiać się utracenia kolejnych udziałów na rynku GPU.

Źródło: www.benchmark.pl

NVIDIA Shield TV Pro zadebiutuje wkrótce. Amazon ujawnił szczegóły sprzętu

17.10.2019 18:58


Firma NVIDIA przygotowuje się do premiery nowego urządzenia. Jeszcze w październiku na rynku pojawi się NVIDIA Shield TV Pro, który wylądował na Amazonie. Poznajcie kompletne szczegóły sprzętu, który może trafić w gust wielu graczy.

Źródło: ppe.pl

World of Tanks z ray tracingiem według Intela. Ruszy na każdej współczesnej karcie graficznej

15.10.2019 16:15

World of Tanks w niedalekiej przyszłości otrzyma efekt ray tracingu. Co jednak w tym przypadku szczególne, nie chodzi o implementację rozszerzenia DXR, a co za tym idzie funkcję na wyłączność dla kart NVIDIA GeForce RTX, ale rozwiązanie autorskie. Efekt można uzyskać na każdej karcie graficznej kompatybilnej z DirectX 11. Wykorzystana sztuczka usprawni generowanie cieni. Typowo dla efektu ray&...

Źródło: feedproxy.google.com

Nvidia GTX 1660 Super wycieka do sieci

15.10.2019 11:48

Nvidia już niedługo zaprezentuje nową wersję przystępnej cenowo karty graficznej. W sieci pojawiły się informacje na temat karty od Zotac'a.

Tagi: NVIDIA, Zotac
Źródło: www.pcworld.pl

Nvidia GeForce Now debiutuje na Androidzie

15.10.2019 11:01

Usługa streamingowa Nvidii - GeForce Now - zadebiutowała właśnie na urządzeniach z systemem Android. Obecnie aplikacja dostępna jest tylko w Korei Południowej, ale jej obraz można już znaleźć w sieci. Do uruchomienia usługi potrzebny jest dostęp do beta-testów GeForce Now.

Źródło: www.gry-online.pl

reklama
Kontakt z nami