Wiadomości z tagiem Internet Explorer  RSS
Smartfony z Androidem niczym Internet Explorer. Dopiero teraz producenci podłapali to, co zrobiło Apple

15.09.2022 8:00

Internet Explorer to obiekt żartów i temat niezliczonych, internetowych memów. Przeglądarka nie słynęła bowiem z szybkości działania i słusznie została odesłana na zasłużoną emeryturę (zadziwiające jednak, że tak późno). Wygląda na to, że analogicznie zaczynają – dawno po fakcie – orientować się producenci smartfonów z Androidem. Lepiej późno niż wcale? Czasem Apple jest w tyle, a czasem przewodzi stadu Apple często musi gonić konkurencję z Androidem, ale nierzadko też wyznacza nowe trendy, niekoniecznie – nazwijmy to – korzystne. To właśnie […]

Źródło: www.tabletowo.pl

Chrome zdominował przeglądarki naszych internautów. A co z Internet Explorerem?

29.08.2022 16:00

Internet Explorer to przeglądarka na dobre zapomniana. Tak przynajmniej może się wydawać. W praktyce jednak okazuje się, że choć większość naszych Czytelników korzysta z Chrome, to są osoby nadal używające tego reliktu historii, jakim jest Internet Explorer.

Źródło: www.benchmark.pl

Nintendo ma tempo jak Internet Explorer. Pięć lat czekania na funkcję w aplikacji

28.07.2022 13:29

Albo Japończycy dopiero co przypomnieli sobie, że zapomnieli wprowadzić przydatnej opcji w swojej aplikacji, albo oddział za to odpowiedzialny nie należy do najszybciej pracujących w korporacji. Wyślij zaproszenie przez apkę Nintendo Switch Online Mogłoby się wydawać, że implementacja aplikacji uzupełniającej doświadczenia z konsoli oznacza, że otrzymamy dopracowany produkt, którego rozwój przebiega w podobnym tempie, co sprzętu z którym współpracuje. Dla Nintendo taka sytuacja nie jest tak oczywista, więc dopiero po ostatniej aktualizacji możemy w końcu wysyłać zaproszenia do znajomych poprzez […]

Źródło: www.tabletowo.pl

Koreański programista ufundował nagrobek... dla Internet Explorera

19.06.2022 13:06

Internet Explorer przeszedł już do historii, po prawie 30-latach istnienia. Mimo, że z przeglądarki korzystało na co dzień niewielu użytkowników, to jeden z nich postanowił pozostawić dla potomnych ślad po jej egzystencji.

Źródło: www.benchmark.pl

Internet Explorer już bez wsparcia od Microsoftu

15.06.2022 20:56

15 czerwca Microsoft zakończył wsparcie techniczne przeglądarki Internet Explorer. Koncern od paru lat stawia na rozwój i promocję swojej nowej przeglądarki Edge.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Internet Explorer przechodzi do historii. Microsoft wyłącza swoją kultową przeglądarkę

15.06.2022 18:49

Microsoft w końcu spełnił swoje obietnice i dziś był ostatni dzień działania kultowej przeglądarki, którą był Internet Explorer. Śpij słodko aniołku.

Źródło: gamesguru.pl

Internet Explorer oficjalnie przeszedł na emeryturę. Microsoft wycofuje przeglądarkę

15.06.2022 15:15

Koniec ery najpopularniejszej przeglądarki, która przez lata służyła tylko do pobrania innego programu. Microsoft postanowił zrezygnować z Internet Explorer, który nie będzie już otrzymywać aktualizacji, a korporacja zachęca do swojej nowsze...

Źródło: www.ppe.pl

Internet Explorer umarł. Microsoft dziś go pogrzebał

15.06.2022 10:57

Internet Explorer nie żyje. Właśnie dziś oficjalnie kończy się wsparcie techniczne dla swego czasu najważniejszej przeglądarki internetowej na świecie.

Źródło: www.benchmark.pl

reklama