Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
Donald Trump wraca na Facebooka i Instagrama. Już bez ograniczeń

14.07.2024 21:25

Meta ogłosiła zniesienie ograniczeń z kont Donalda Trumpa na Facebooku i Instagramie. Amerykańscy wyborcy powinni mieć możliwość zapoznania się na równych zasadach z opiniami kandydatów na prezydenta przed zaplanowanymi na listopad wyborami - uzasadniono.

Tagi: Facebook
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Meta zniesie restrykcje nałożone na konta Donalda Trumpa

13.07.2024 13:18

Korporacja ogłosiła wczoraj, że zamierza jeszcze przed przyszłotygodniową konwencją Partii Republikańskiej znieść wszystkie restrykcje nałożone wcześniej na konta byłego prezydenta Donalda Trumpa, jakich używa w aplikacjach Facebook i Instagram.

Tagi: Facebook, Blik
Źródło: www.computerworld.pl

Donald Trump czekał na to od lat. Ruch Mety z miejsca wywołał kontrowersje

13.07.2024 11:18

Firma Meta ogłosiła w piątek, że zdjęła ograniczenia z kont Donalda Trumpa na Facebooku i Instagramie. Ameykańscy wyborcy powinni mieć możliwość zapoznania się na równych zasadach z opiniami kandydatów na prezydenta przed zaplanowanymi na listopad wyborami - uzasadniono.

Tagi: Facebook
Źródło: www.wnp.pl

Szukasz sposobu na upały? Ten pomysł może cię drogo kosztować

13.07.2024 6:10

Rekordowe upały sprawiają, że szukamy sposobów na obniżenie temperatury w domach. Nie wszystkie pomysły są jednak dobrym rozwiązaniem, a niektóre z nich mogą nas sporo kosztować. Przekonała się o tym jedna z użytkowniczek facebookowej grupy, która zasłoniła okna folią NRC.

Źródło: www.benchmark.pl

Fałszywe reklamy zalewają Facebooka. Znany portal zawiadamia prokuraturę

12.07.2024 21:35

Na platformach społecznościowych, m.in. Facebooku, prawdziwą plagą stają się oszukańcze reklamy podszywające się pod wiarygodne źródła informacji, jak duże portale internetowe. Ostatnio cyberprzestępcy korzystają z layoutu do złudzenia przypominającego Gazetę.pl (Agora). Wobec braku zdecydowanej reakcji Mety, prawnicy portalu złożyli zawiadomienie do prokuratury. 

Tagi: Facebook, WD, EA, Agora, ERP
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Scamy na Facebooku – oszustwa z Rafałem Brzoską

11.07.2024 9:38

Na Facebooku widnieją oszustwa wykorzystujące wizerunek Rafała Brzoski. Scamy promują fałszywe inwestycje, wyłudzając dane osobowe i pieniądze. Mimo działań prawnych, reklamy nadal są aktywne.

Źródło: www.benchmark.pl

Wpisy wydawców banowane na Facebooku w dniu protestu mediów

05.07.2024 21:45

Co najmniej kilkunastu wydawców lokalnych serwisów internetowych, zamieszczających na Facebooku posty o czwartkowym proteście mediów, miało je banowane – opisał Andrzej Andrysiak, wydawca „Gazety Radomszczańskiej” i szef Rady Wydawców Stowarzyszenia Gazet Lokalnych. 

Tagi: Facebook, ISA, NAS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Szef InPostu mówi DOŚĆ. Właściciel Facebooka w ogniu krytyki

03.07.2024 11:15

Rafał Brzoska, szef InPostu, jak najbardziej ma prawo być wściekły na właściciela Facebooka i Instagrama. Nie tylko on jednak znalazł się w takiej sytuacji.

Źródło: www.tabletowo.pl

Etykiety o AI na Facebooku i Instagramie zmienią się. Dlaczego?

03.07.2024 9:54

Meta wprowadza zmiany do etykiet służących do oznaczania materiałów powstałych z pomocą AI. Jaki jest powód zmian, które mają nadejść na Facebooka i Instagrama?

Tagi: Facebook
Źródło: www.tabletowo.pl

Właściciel Facebooka i Instagrama nie może zmuszać Was do płacenia

02.07.2024 16:33

Komisji Europejskiej nie podoba się, że właściciel Facebooka i Instagrama każe płacić użytkownikom za niewykorzystywanie ich danych do personalizacji reklam.

Tagi: Facebook, IKO
Źródło: www.tabletowo.pl

reklama