Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
Facebook nie ograniczy reklam politycznych. Zuckerberg krytykuje TikToka i ostrzega przed "eksportem chińskiej wizji internetu"

18.10.2019 21:02

Założyciel i szef Facebooka Mark Zuckerberg zapowiedział, że mimo zastrzeżeń platforma nie zrezygnuje z emisji reklam politycznych. Skrytykował chińską aplikację TikTok za cenzurowanie treści o protestach społecznych. - Chiny eksportują swoją wizję internetu do innych krajów - stwierdził.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Szef Facebooka krytykuje cenzurę

18.10.2019 20:14

Szef Facebooka Mark Zuckerberg podczas przemówienia na uniwersytecie w Georgetown bronił polityki łagodnej moderacji wypowiedzi na platformie społecznościowej, jednocześnie krytykując cenzurę w konkurencyjnym TikToku oraz podejście Chin do wolności słowa - podała agencja Reutera.

Źródło: www.wnp.pl

Facebook wdraża nowe szyfrowanie. Chce chronić dzieci

18.10.2019 14:41

Facebook wprowadzi dodatkowe mechanizmy chroniące dzieci przed nadużyciami na platformie. Zostaną wdrożone po aktywacji szyfrowania we wszystkich usługach Facebooka, które wielu polityków wskazywało jako korzystne dla przestępców, w tym pedofilów.

Źródło: www.wnp.pl

Czy kryptowaluta Libra ujrzy światło dzienne?

18.10.2019 14:10

Siedmiu największych członków Libra Association wycofało się z biznesu. To dotkliwy cios dla Facebooka, stawiający jej premierę pod znakiem zapytania.

Tagi: ATI, Facebook, iOS, IEM
Źródło: www.pcworld.pl

Facebook nie będzie sprawdzał kłamstw polityków

18.10.2019 11:00


Mark Zuckerberg bronił polityki Facebooka dotyczącej reklam politycznych. W dobie ostatnich oskarżeń szef serwisu społecznościowego postanowił zabrać głos w specjalnym przemówieniu na Uniwersytecie Georgetown.

Źródło: nt.interia.pl

Zmiany w wyglądzie postów na Facebooku

16.10.2019 16:30

Koncern Zuckerberga prowadzi testy dotyczące wyświetlania wielu zdjęć w formie prezentacji.

Tagi: Facebook
Źródło: www.pcformat.pl

Facebook dla biznesu

16.10.2019 15:40

Platforma społecznościowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób prowadzących małe firmy.

Tagi: Facebook, OCZ
Źródło: www.pcformat.pl

Facebook ogłosił nazwy firm, które będą pracować nad rozwojem Libry

15.10.2019 16:28

Facebook ogłosił nazwy firm, które będą pracować nad rozwojem kryptowaluty Libra w ramach stowarzyszenia Libra Association. Jego 21 członków po raz pierwszy formalnie spotkało się w Genewie. Wcześniej swoje wsparcie wycofała część pierwotnych partnerów projektu.

Tagi: ATI, Facebook
Źródło: www.wnp.pl

Libra - kryptowaluta Facebooka. Dlaczego Visa, Mastercard i inni się wycofali?

15.10.2019 10:13

Kolejne firmy wycofują się z projektu Libra. Facebook wciąż jednak wierzy w swoją kryptowalutę i zgodnie z planem chce uruchomić projekt w połowie przyszłego roku. 

Źródło: www.benchmark.pl

Kryptowaluta Facebooka ma kłopoty. Visa, Mastercard i PayPal opuszczają projekt Libra

14.10.2019 21:00

Szykowana przez Facebook nowa kryptowaluta o nazwie Libra napotyka na coraz większe trudności w realizacji. Po wątpliwościach zgłaszanych przez instytucje regulacyjne w różnych regionach świata z projektu zaczęli wycofywać się jego najważniejsi partnerzy. Brak swojego wsparcia dla kryptowaluty ogłosiły PayPal, Visa, Mastercard, eBay oraz Stripe. Negatywną opinię na temat Libry wypowiada też grupa G7 uważając kryptowalutę Facebooka za zagrożenie dla światowego systemu finansowego.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami