Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
Użytkownik TikToka spędzają tam 26 godzin miesięcznie. "Dopaminowe uzależnienie"

21.05.2022 23:43

Średnio 25,7 godziny spędzają w miesiącu na TikToku jego użytkownicy - wynika z badania TheNetworkEC. Z Facebooka korzystają przeciętnie przez 16 godzin miesięcznie. - Aplikacja szybko uczy się tego, co chcemy oglądać, ile czasu spędzamy w poszczególnych kategoriach i jak konsumujemy treści. W efekcie użytkownik otrzymuje kontent przystosowany do jego potrzeb i podczas jednej sesji przyswaja wiele materiałów - komentuje Kamil Sokołowski z BrandBuddies. - TikTok to dopaminowe uzależnienie - mówi natomiast Anna Robotycka.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Mniejsza wolność w internecie? „Przegrana Polski nie jest jednoznaczna”

14.05.2022 22:11

TSUE oddalił skargę wniesioną przez Polskę odnośnie dyrektywy w sprawie prawa autorskiego. Dr hab. Rafał Sikorski z UAM w Poznaniu przekonuje, że przegrana naszego kraju nie jest jednoznaczna, bo sędziowie podzielają obawy o ograniczenie wolności w sieci. Zwłaszcza w serwisach społecznościowych typu Facebook, Twitter, Instagram czy YouTube.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wiedźmin 3 Cyberpunk, FIFA with Guns i inne gry okiem AI. Te okładki stworzyła sztuczna inteligencja

14.05.2022 15:19

Sztuczna inteligencja może posłużyć do naprawdę wielu celów, w tym również do... generowania okładek fikcyjnych, nieistniejących gier. Zobaczcie, jak mogłyby prezentować się takie tytuły, jak Wiedźmin 3 Cyberpunk, Star Wars Tekken czy... The Elder Scrolls: New Jersey.Co łączy takie gry, jak Metal Gear Shoplifting, NBA 2K Dinosaurs, Tom Clancy's Bass Fishing, FIFA 14 With Guns czy Ocarina of Crime? Oczywiście to, że... nie istnieją. Facebookowy profil AI Generated Videogame Covers pozwala jednak przekonać się, jak mogłyby wyglądać okładki takich nietuzinkowych produkcji. Autor wraz z członkami grupy...

Źródło: naekranie.pl

Agnieszka Kosik odchodzi z Facebooka w Polsce

13.05.2022 20:57

Agnieszka Kosik, szefowa Meta (Facebook) w Polsce po blisko czterech latach zakończyła pracę w tej firmie. Jej obowiązki przejęła Alina Prawdzik.

Tagi: Facebook, ZTE, WD
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Amerykańscy kongresmeni wzywają media społecznościowe do archiwizowania dowodów zbrodni na Ukrainie

13.05.2022 20:47

Czworo przewodniczących wpływowych komisji amerykańskiej Izby Reprezentantów zaapelowało do prezesów YouTube, Twittera, TikToka i Meta (właściciel Facebooka) o archiwizowanie treści, które mogą być wykorzystane jako dowody rosyjskich zbrodni wojennych na Ukrainie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook prezentuje następcę Oculus Quest - Metaverse na wyciągnięcie ręki

13.05.2022 16:17

Facebook, po zmianie nazwy firmy na Meta, celuje w rozwinięcie swojego pomysłu na Metaverse. Pomóc w tym mają nowe gogle VR - Project Cambria.

Tagi: Facebook, NAS, VR
Źródło: pcworld.pl

Facebook i Instagram wyłączają funkcję rozpoznawania twarzy

12.05.2022 12:15

Meta wyłączyła filtry rzeczywistości rozszerzonej dla Facebooka i Instagrama w Teksasie i Illinois ze względu na przepisy dotyczące rozpoznawania twarzy i prywatności, obowiązujące w tych stanach. 

Tagi: Facebook
Źródło: www.wnp.pl

Xbox Free Play Days – The Division 2 oraz dwie inne gry za darmo przez weekend

12.05.2022 10:24


Wszyscy abonamenci usług Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate otrzymają w ten weekend dostęp do The Division 2 za darmo w ramach wydarzenia .
  • – graj za darmo przez weekend
  • – graj za darmo przez weekend
  • – graj za darmo przez weekend
  • – graj za darmo przez weekend
Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox Series – .

Źródło: lowcygier.pl

Były moderator Facebooka pozywa koncern Meta o niebezpieczne i poniżające warunki pracy

11.05.2022 20:56

Były moderator Facebooka wniósł pozew przeciwko koncernowi Meta z powodu złych warunków pracy, m.in. nieregularnych płac, nieodpowiedniego wsparcia zdrowia psychicznego, niszczeniu związków zawodowych oraz naruszaniu ich prywatności i godności - informuje we wtorek Reuters.

Tagi: Facebook
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami