Wiadomości z tagiem Dying Light  RSS
Dying Light - 7 lat od premiery. Harran ładniejszy już nie będzie

22.05.2022 14:00

Niczym filmowy Tybet, fikcyjny Harran kusi mnie każdego lata. Pozornie, miasto jak każde inne w grach lokowanych na otwartość świata przedstawionego. Na ironię zakrawa fakt, że na linii całej mojej kariery gracza - jedynie Raccoon City świeci z...

Źródło: www.ppe.pl

Rozdają za darmo Elden Ring, Dying Light 2 i Deathloop. Jak zdobyć gry?

20.05.2022 11:27

Nic tak nie cieszy jak darmowe gry. Dobrze wie o tym firma ASUS, która przygotowała ciekawą promocję dla swoich klientów - mogą oni za darmo otrzymać m.in. takie hity jak Elden Ring, Dying Light 2, Assassin's Creed Valhalla czy Deathloop.

Źródło: www.benchmark.pl

Techland zapowiada prace nad nowym fantasy RPG

18.05.2022 22:45

Niełatwym zadaniem jest odstawienie choć na chwilę swojej ukochanej marki, by rzucić się w wir pracy nad nowym i nieznanym. Tego typu wyzwanie okazało się niestraszne Techlandowi – twórcy serii Dying Light, tak ciepło przyjętej zarówno na rodzimej ziemi, jak i na całym świecie. Studio nie jest jednak w tej przygodzie osamotnione, gdyż z pomocą przyjdą mu osobowości w branży znane i doceniane.

Źródło: gamesguru.pl

Daty premier gier w Polsce. premier 2022

18.05.2022 15:12

Przed nami kolejne 12 miesięcy pełne znakomitych premier gier. Sprawdźcie, kiedy zadebiutują najciekawsze produkcje 2022 roku, jak: Elden Ring, Dying Light 2, God of War czy Starfield.

Źródło: pcworld.pl

Techland stworzy RPG akcji w klimatach fantasy. Ruszyła rekrutacja do nowego projektu

18.05.2022 9:30

Po wydaniu Dying Light 2, Techland bierze się za kolejny projekt i tym razem postapokaliptyczne klimaty zastąpią realia fantasy.Plany Techlandu nie są żadną nowością. Firma zapowiadała wcześniej, że po zajmie się stworzeniem action RPG w świecie fantasy. Od samego początku zajmują się nią Karolina Stachyra oraz Arkadiusz Borowik, czyli duet który pracował przy scenariuszu innej polskiej gry - . W ostatnim czasie do projektu...

Źródło: naekranie.pl

Dying Light 2 już zarabia. Wystarczył miesiąc, by zwróciły się koszty produkcji

17.05.2022 20:16

Techland potwierdził bardzo pozytywną wiadomość dotyczącą Dying Light 2. Najnowsza gra rodzimego studia okazała się gigantycznym sukcesem i w zaledwie miesiąc zwróciły się koszty opracowania gry.

Źródło: www.ppe.pl

Techland oficjalnie zatrudnia do „nieujawnionego action RPG AAA”. Twórcy Wiedźmina rozwijają grę

17.05.2022 16:05

Techland właśnie pozytywnie zaskoczył. Firma oficjalnie poszukuje pracowników do rozwijania nowej produkcji i zaprasza deweloperów do wspólnej pracy przy nowym IP rodzimego studia. Deweloperzy Dying Light pierwszy raz tak otwarcie wspominają o grze.

Źródło: www.ppe.pl

Koszty Dying Light 2 zwróciły się w miesiąc - jest hit

17.05.2022 12:37

Dying Light 2: Stay Human to olbrzymi sukces ekipy Techland. Polski producent pochwalił się, że koszty produkcji zwróciły się w zaledwie miesiąc od rynkowej premiery gry.

Źródło: www.benchmark.pl

Jakie będzie Dying Light 3?

16.05.2022 15:03

Gra Dying Light 3 - jeśli powstanie - będzie wolna od problemów trapiących część drugą. Taki plan przynajmniej mają twórcy z ekipy Techland. Jak twierdzą: wiedzą, co poszło nie tak.

Źródło: www.benchmark.pl

reklama
Kontakt z nami