Wiadomości z tagiem Dolby  RSS
BMW celuje w rynek Tesli w Chinach

24.06.2022 21:21

Niemiecki producent samochodów BMW rozpoczął produkcję w nowej, wartej 2,24 mld dol. fabryce samochodów elektrycznych w Shenyang w Chinach. Ma zamiar przejąć część rynku Tesli i innych szybko rozwijających się, lokalnych rywali w segmencie pojazdów EV.

Tagi: Dolby, OCZ, SLI, IEM
Źródło: www.wnp.pl

Test TCL C635 – taki telewizor w 2022 roku to podstawa

24.06.2022 16:30Estetyczny wygląd, szeroka paleta barw, Google TV, wsparcie dla HDR w tym Dolby Vision, a nawet dekodowanie dźwięku Dolby Atmos – to pierwsze co rzuca się w oczy patrząc na wygląd i specyfikację telewizora TCL C635. Przy panującej drożyźnie jest jeszcze niepodważalny atut ceny. Czy jednak to słodycz niskiej ceny, czy może trzeba liczyć się z kompromisami? Sprawdziliśmy TCL C635 w 55-calowym wariancie i już wiemy, co o nim sądzić. Bezramkowy design i dwa piloty Wzornictwo telewizorów TCL od lat […]

Źródło: www.chip.pl

Instagram będzie teraz promował pionowe zdjęcia. Ten serwis zmienia się w TikToka

17.06.2022 15:11

Wpływ TikToka na najpopularniejsze serwisy social media jest bezdyskusyjny. Instagram jeszcze bardziej upodobni się do tej platformy, wyświetlając zdjęcia w nowym formacie. Instagram ponownie kopiuje TikToka Być może pamiętamy początki Instagrama – serwisu, w którym najważniejsze było to, by zdjęcia publikowane były w formacie 1:1 i zawierały odpowiednio grubą warstwę nałożonych nań filtrów. Instagram z 2022 roku to całkiem inne zwierzę. Na dolnej belce ze skrótami centralne miejsce zajmują Rolki, a publikacja fotek zeszła na dalszy plan. Przycisk Utwórz został […]

Tagi: Dolby, OCZ, IEM, Blik, IKO
Źródło: www.tabletowo.pl

TCL zacieśnia współpracę z Dolby - dla naszej korzyści

16.06.2022 9:31

Firma TCL zacieśnia współpracę z Dolby, czego owocem jest coraz większa liczba telewizorów wyposażonych w technologie tego drugiego producenta.

Źródło: www.benchmark.pl

Kinowa jakość obrazu i dźwięku w telewizorach TCL dzięki technologiom Dolby

15.06.2022 15:30


TCL Electronics, jeden z największych producentów telewizorów na świecie, stawia na doświadczenia audiowizualne użytkowników i rozwija partnerstwo z firmą Dolby, dostawcą rozwiązań Dolby Atmos i Dolby Vision.

Źródło: www.telix.pl

Motorola rozszerza serię moto g w Polsce. Premiera moto g62 5G i moto g42

14.06.2022 18:00Zaledwie kilka dni temu na świecie zadebiutowały dwa nowe smartfony Motoroli – moto g62 5G i moto g42. Dziś producent ogłosił ich polską premierę. Warto więc zerknąć na to, co mają do zaoferowania, a także w jakich cenach można kupić je w naszym kraju. Rodzina moto g znów się powiększyła. moto g62 5G i moto g42 to urządzenia przeznaczone dla miłośników mobilnej rozrywki, bo wyposażono je w wysokiej klasy wyświetlacze, przestrzenny dźwięk Dolby Atmos, zaawansowane funkcje aparatu i pojemną baterię, […]

Źródło: www.chip.pl

Facebook waha się z płaceniem za sekcję News. Najwięksi wydawcy stracą miliony?

13.06.2022 20:35

Facebook nie zdeklarował się w sprawie zawarcia nowych umów z mediami w sprawie dostarczania przez nich treści na platformę Facebook News. Do tej pory największe amerykańskie tytuły prasowe czerpały z kontraktów miliony dol., w wypadku braku ich przedłużenia wydawcy stracą poważne kwoty.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Spotify ma ambitne plany. 100 mld dol. przychodów i miliard użytkowników w 2023 roku

10.06.2022 20:55

W ciągu najbliższych dziesięciu lat zwiększymy roczne przychody do 100 mld dolarów - zapowiedział Daniel Ek, współzałożyciel i szef platformy Spotify. Według zapowiedzi ostatnie inwestycje serwisu w podcasty dają coraz lepsze wyniki, w 2021 roku przyniosły 215 mln dolarów.

Tagi: Dolby, iOS, OCZ, Spotify
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Recenzja Dolmen – soulsy zepsute do granic możliwości

07.06.2022 19:30

Śledziłem Dolmen w mediach oczekując po grze jakości przynajmniej na poziomie Surge 2, innego soulsike w klimatach science fiction. Choć patrząc na doświadczenie ekpiy tworzącej i budżet nie zapowiadało się to na dzieło AAA, ale prawdziwie świetne soulslike potrafią wyjść spod rąk pojedynczych osób (seria Salt). Niestety nie tym razem.

Tagi: Dolby, OCZ, WD, SLI
Źródło: gamesguru.pl

Harman Kardon Citation Multibeam 1100 – soundbar klasy premium

01.06.2022 16:30


Harman Kardon Citation Multibeam 1100 to soundbar klasy premium z technologią Multibeam™ i Dolby Atmos®, który właśnie pojawił się na polskim rynku. Piękny, otaczający dźwięk 3D. To muzyka, filmy, a nawet gry na zupełnie innym poziomie! 

Tagi: ATI, ARM, Dolby, EA, Muzyka
Źródło: www.telix.pl

reklama
Kontakt z nami