punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem DDoS  RSS
Internetowa transmisja meczu Polski z Austrią przerwana z powodu ataku DDoS

21.06.2024 21:43

TVP poinformowała, że podczas dzisiejszego meczu pomiędzy Polską i Austrią (chodzi oczywiście o mistrzostwo Europy w piłce nożnej) hakerzy zaatakowali jest sportowy kanał, w wyniku którego internauci nie mogli oglądać transmisji. Wstępne badanie incydentu wskazuje na to, że był to atak typu DDoS.

Tagi: DDoS, OCZ, Hakerzy
Źródło: www.computerworld.pl

Mecz Polska-Austria w TVP. Transmisja niedostępna przez atak DDoS

21.06.2024 19:18

Drużyna Polski właśnie rozgrywa mecz z reprezentacją Austrii. Transmisja jest jednak niedostępna. Po raz kolejny winny jest atak DDoS. Mecz Polska-Austria w TVP. Transmisja niedostępna przez atak DDoS Reprezentacja Polski rozpoczęła mecz z drużyną Austrii o godzinie 18:00 na stadionie w Berlinie. Aktualnie wynik to 1:1 po bramce Gernota Traunera w 9. minucie i Krzysztofa Piątka w 30. minucie spotkania. Jeśli ktoś jednak chciałby obejrzeć mecz Polska-Austria w internecie, niestety tego nie zrobi. Telewizja Polska poinformowała, że znowu padła ofiarą […]

Tagi: DDoS, NEC, OCZ, Polska
Źródło: www.tabletowo.pl

Final Fantasy XIV. Masz problem z grą? Nie ty jeden

06.05.2024 20:13

W świecie wirtualnych przygód, gdzie gracze zmagają się z epickimi potworami i odkrywają fantastyczne krainy, pojawił się nowy, nieoczekiwany „wróg” - atak DDoS. 

Tagi: DDoS, OCZ
Źródło: www.ppe.pl

Jakie są najważniejsze cyberzagrożenia na polskim rynku?

26.04.2024 12:56

Na to pytanie odpowiada najnowszy, 10, jubileuszowy Raport CERT Orange Polska za rok 2023. Czytamy w nim m.in., że w badanym okresie CyberTarcza zablokowała 360 tys. domen phishingowych – to niemal trzykrotnie więcej niż rok wcześniej. Z kolei w latach 2014-2023, aż 6-krotnie zwiększyła się siła ataków DDoS. Jest to m.in. efektem znacznie większej przepustowości …

Źródło: itwiz.pl

Luxis Lucjan Pluta - Twojplik.pl i prembox.com

07.04.2024 22:24

Witam,
Dane własciciela twojplik ktory ukrywa sie za firmą w Rumunii.
Luxis Lucjan Pluta, 42-300 Myszkow ul. Franulka 1, NIP: 5771956851.
Prowadzi takie serwisy jak, tplik.pl, plik.to, twojplik.pl i prembox.com
Dodatkowo nie potrafi grać fair wobec konkurencji którą notorycznie ddosuje!! Włamuje się na serwisy a później udostępnia wszystko w Internecie
OSZUsT, uważać na ten SCAM!!!

Tagi: DDoS, NEC, Mysz
Źródło: forum.gazeta.pl

Ministerstwo Cyfryzacji ostrzega przed rosnącym zagrożeniem atakami DDoS

19.03.2024 8:19

W związku z rosnącą liczbą ataków typu DDoS, pełnomocnik Rządu ds. Cyberbezpieczeństwa opublikował wczoraj komunikat ostrzegający internatów przed tego typu zagrożeniem. Apeluje w nim do internatów, aby stosowali się do dotychczas wydawanych wytycznych mających na celu minimalizację skutków ewentualnego cyberataku.

Źródło: www.computerworld.pl

Największy w historii Estonii cyberatak na instytucje państwowe

11.03.2024 13:11

Strony internetowe wielu instytucji państwowych Estonii w weekend dotknęła największa w historii kraju fala ataków typu DDoS (rozproszona odmowa usługi). Do ich przeprowadzenia przyznali się prokremlowscy hakerzy - poinformował w poniedziałek dziennik "Postimees".

Tagi: DDoS, HIS, Hakerzy
Źródło: www.wnp.pl

ChatGPT zaatakowany przez Anonymous Sudan i SkyNet

16.02.2024 19:43

Grupy hakerskie Anonymous Sudan i SkyNet przeprowadziły cyberatak na OpenAI, giganta generatywnej sztucznej inteligencji, powodując zakłócenia w ChatGPT. Cyberatak przeprowadzony metodą DDoS, spowodował awarię usługi – ogłosił Anonymous Sudan na swoim kanale Telegram.

Źródło: di.com.pl

Hakerzy przejęli szczoteczki do zębów. 3 mln urządzeń zaatakowało firmę

07.02.2024 18:31

Czy szczoteczki do zębów mogą być niebezpieczne? To zależy w czyich są rękach. Hakerzy przejęli kontrolę nad 3 mln inteligentnych szczoteczek do zębów i przeprowadzili atak DDoS na jedną ze szwajcarskich firm. Straty przedsiębiorstwa szacuje się na miliony euro.

Źródło: www.benchmark.pl

reklama