Play ma dość awantur. Rezygnuje z Kurdej-Szatan

24.11.2021 19:02

Play nie dość awantur. Rezygnuje ze współpracy z Kurdej-Szatan
Sieć Play prawdopodobnie nie przedłuży umowy z Barbarą Kurdej-Szatan. Sieć ma mieć dosyć zamieszania i awantur, jak .
Barbara Kurdej-Szatan, jedna z twarzy sieci komórkowej Play, z którą współpracuje od wielu lat, w ostatnim czasie wywołała aferę. Jej niezwykle emocjonalna, ale też wulgarna wypowiedź na temat sytuacji na polsko-białoruskiej granicy wywołała poruszenie wśród użytkowników sieci. Chociaż sieć jej nie skrytykowała, to najwyraźniej ich współpraca dobiegła końca.

Play nie przedłuży umowy z Kurdej-Szatan


Z informacji serwisu wynika, że sieć Play nie zamierza przedłużać umowy z Barbarą Kurdej-Szatan. Firma ma mieć dosyć awantur i całego zamieszania, które wywołała aktorka. Ta nie pojawi się już w świątecznych spotach reklamowych sieci. Znika też z wszystkich materiałów reklamowych i marketingowych, co potwierdził jeden z pracowników firmy:
W dniu dzisiejszym wszyscy handlowcy sieci Play otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z Panią Kurdej-Szatan. Zmiana ta następuje od grudnia bieżącego roku.

- powiedział w rozmowie z Pudelkiem.
Wygląda na to, że cała ta sytuacja może okazać się tragiczna w skutkach dla kariery Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka została już zwolniona z TVP i nie wystąpi w kolejnych odcinkach "M jak Miłość". Jednak utrata kontraktu z Play to prawdopodobnie jeszcze większy cios.


Sieć w przyszłym roku ma postawić w swoich reklamach na bardziej prestiżowe osobistości, które nie powinny wywoływać tylu kontrowersji. Mówi się między innymi o Piotrze Fronczewskim oraz Januszu Gajosie.
 
 
[ANKIETA:1340]

Więcej w serwisie www.telepolis.pl

Kod z obrazka
Komentarze (0):
reklama
Kontakt z nami